Jak zamawiać. Regulamin

Jak zamawiać

Podczas składania zamówienia proszimy podać następujące wymiary:
 • obwód głowy mierzony nad uszami,
 • obwód klatki piersiowej,
 • obwód bioder,
 • obwód pasa,
 • długość rękawa mierzona od kołnierza,
 • wzrost
Regulamin

Postanowienia ogólne


Sprzedawcą www.mysliwskaodziez.pl jest firma:

 • Adam Kuchta,
 • 43-176 Gostyń, ul. Zaleśna 68,
 • NIP: 638-175-42-64,
 • REGON: 243400613,
 • Konto bankowe w ING Banku Śląskim: 19 1050 1634 1000 0091 4054 4074.

Zamówienia może składać pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostki organizacyjne nie mające osobowości prawnej, której odrębne przepisy przyznają zdolność prawną zwaną dalej Nabywcą. Nabywca składając zamówienie akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.


Jak składać zamówienie


Zamówienia można składać za pomocą poczty elektronicznej pod adresem kuchta@mysliwskaodziez.pl lub telefonicznie 506 106 583 i 32 218 7422.


Otrzymanie zamówienia Sprzedawca potwierdza za pomocą tego samego nośnika informacji w ciągu dwóch dni roboczych. O przewidywanym czasie realizacji zamówienia Sprzedawca informuje Nabywcę, najczęściej jest to do 5 dni roboczych lub po dokonaniu wpłaty na konto. Jeśli z jakichś przyczyn np. braku towaru w zamawianym kolorze lub rozmiarze nastąpi wydłużenie terminu realizacji Nabywca może wybrać inny towar lub zrezygnować z zamówionego towaru. W razie anulowania zamówienia nastąpi również zwrot kwoty wpłaconej na konto wskazane przez Nabywcę w terminie do 3 dni.


Przed zamówieniem niektórych towarów wystawionych do sprzedaży na stronie www.mysliwskaodziez.pl należy sprawdzić dostępność.

Formy płatności i koszty wysyłki


Ceny wystawione przy towarach dostępnych są cenami brutto. Do zamówień poniżej 300 zł należy doliczyć koszty wysyłki : 12 zł przy płatności z góry lub 20 zł przy płatności za pobraniem.


Płatności można dokonać przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy przed dostawą towaru lub za pobraniem, płatne przy odbiorze przesyłki.

Zwroty, wymiana i reklamacje


Nabywca ma prawo bez podawania przyczyny do odstąpienia od umowy zakupu do 14 dni od dnia otrzymania towaru. Aby zachować termin wystarczy wysłać oświadczenie przed jego zakończeniem. Zwrotu towaru Nabywca jest obowiązany do odesłania do Sprzedawcy niezwłocznie, ale najpóźniej do 14 dni od wydania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrotu należności za towar i koszty wysyłki Sprzedawca dokona na wskazany przez Nabywcę rachunek bankowy do 14 dni po otrzymaniu towaru zwróconego razem z dowodem zakupu. Zwrotu towaru Nabywca dokonuje na koszt własny. Zwrócony towar nie może posiadać oznak użytkowania. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.


W razie np. źle dobranego rozmiaru Nabywcy przysługuje prawo do wymiany towaru. W tej sytuacji proszę odesłać towar wraz z dowodem sprzedaży . Towar nie może posiadać oznak użytkowania.


Nabywcy przysługuje prawo do reklamacji. Na sprzedawany towar udzielamy 2 lata gwarancji. Nie obejmuje ona jednak zniszczeń, zużycia uszkodzeń mechanicznych w czasie użytkowania towaru.


Wszelkie dane personalne i adresowe Nabywcy wykorzystywane są tylko do realizacji zamówienia.