Produkty

Kombinezon dwuczęściowy z naturalnych skór jagnięcych

Składa się z kurtki i spodni. Jego zaletą jest to, iż oddzielnie mogą być noszone jego części.

Kurtka zapinana jest na zamek dwu-suwakowy, posiada listwę maskującą chroniąca przed wiatrem, wysoki kołnierz zapinany na sprzączkę, duży dopinany na zamek błyskawiczny kaptur, doskonale chroniący głowę i kark przed zimnym wiatrem. Kurtka posiada również dwie przestronne kieszenie mogące schować zmarznięte ręce oraz u góry kieszeń na zamek, kieszeń na komórkę i ładownicę. Rękawy są wygodne zakończone mankietami co dodatkowo uszczelnia przed wiatrem. Tak samo wykończony jest dół kurtki.

Spodnie typu ogrodniczki są wysokie na szelkach, zabezpieczające przed zimnem plecy i nerki. Zapinane są na zamek dwu-suwakowy co pozwala na łatwy dostęp do garderoby znajdującej się pod spodem. Również posiadają dwie duże kieszenie na ręce, a na nogawce kieszeń na nóż lub latarkę. Na życzenie naszywamy łaty ze skóry licowej w miejsca bardziej narażone na zmoczenie przy siadaniu lub klękaniu.

Całość jest wykonana z naturalnych skór jagnięcych, specjalnie sortowanych o gęstym włosie. Dostępne są w kolorze zielonym, brązowym, beżowym i czarnym. Większość szwów jest podwójnie stebnowanych, co dodatkowo wzmacnia skórę, uniemożliwiając rozdarcie.

Produkt dostępny

Cena rozmiary S-M:
3000,00 zł

Cena rozmiary L-XXL:
3300,00 zł

Cena rozmiar XXXL:
3600,00 zł